Marek Wisniewski

773-577-3781

Slawek Tkacz

773-816-3405

07-27-2014 - Wisla A zajela 2-gie miejsce na Pucharze Lata w Lawrence Michigan, 26-27 Lipca 2014. W finale Wisla przegrala w rzutach karnych 5-6 z Eagles.

6-14-2014 - Podczas weekendu Wisla A uczestniczyła w Indianapolis w finałach Regionu II amatorskiego pucharu USASA. W 10-zespołowej stawce Wisla spisała się bardzo dobrze, wygrywając swoja grupe i awansując do półfinału.

Wisła zanotowała komplet zwycięstw pokonując kolejno zespół z Indiany 2-1, z Michigan 3-2 i z Kentucky 1-0.

W niedzielnym półfinale Wisla przegrala z chicagowskim Eagles 4-0 (3-0). O końcowym wyniku zadecydowały pierwsze trzy minuty. Już w 20 sek. było 1:0 dla Eagles, a po trzech minutach „orły” prowadziły 3-0. Na dodatek w 10 min kontuzji doznał i musiał opuścić boisko stoper i kapitan Wisły – Krzysztof Lazowski.

12-28-2013 - Msza Swieta i wislackie spotkanie oplatkowe w Sobote 28 Grudnia o godz 4:00pm w kosciele Sw Stanislawa, 5352 W Belden Ave, Chicago.

Email: wisla@wislachicago.com